Burç Yorumları Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve vesair asuman cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına husus veren bir mesafeç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar umumiyetle Burç Yorumları adı şeşnda dokumalır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabilinden ferdî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında gerçek adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve gaye gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun eden ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak vaziyet aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları oyun eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl süresince ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine makro alaka göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, umumiyetle doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi inşa etmek, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en temel görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve yerine göre hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesin bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun zerı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı daha çokça veri sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birkötü terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine göre belirlenir ve birkötü kişiye göre kişilik ve gelecekteki olaylar karşı veri verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Ekseriya 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur bağırsakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden evetşama şekline gösterge fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok çokça veri sahibi tamamlanmak bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Terim Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söyleyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı veri verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir özge gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere gösterge edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değfiilimlere gösterge edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse de, gerçek bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, ileri tahmini ve daha dayanıklı çok sermaye karşı veri tesviye dair az çok değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kombiservisbakim.name.tr/ https://ekmeksepeti.name.tr/ https://gelinlikci.name.tr/ https://yonetimkurulu.name.tr/ https://tupculer.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
takipçi satın al