Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, meyan ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünü dereceyle bitirmiştir. Ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Fen Yönetimi bölümünde de eğitim almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de yürek eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir mebdearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai uhde projeleri alanlarında birsonsuz başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir başkası de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak fariza fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Duraksızörlüğü’nün yanında hatta eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabil önemli pozisyonlarda fariza yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları ortamında, şuurlu Toyler içtimai uhde projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, jönlerin eğitim ve kültür düzındaki gereksinimlerinı alınlamaya yönelik çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde dokumalandırdığı şuurlu Toyler hareketi ile Üniversite jönlerinden, ortaokul öğrencilerine derece dünya bu dokumalanmanın ortamında bulunarak, faydalı işçiliklerde bulunmuşlardır. Kendisi hatta, Birleşmiş Milletler kabil önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş âdemıdır ve iş dirlikında da başarılı bir kariyere sahiptir. Ayrıca farklı büyüklenme ve yapılışlarda riyaset pozisyonlarında da etkili olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai uhde ve pediatri düzındaki çallıkışmalarını takat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai uhde projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş dirlikındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, jönlerin eğitim ve kültür düzındaki gereksinimlerinı alınlamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi jönlerde örnek teşkil ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kombiservisbakim.name.tr/ https://ekmeksepeti.name.tr/ https://gelinlikci.name.tr/ https://yonetimkurulu.name.tr/ https://tupculer.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al