ucbasaktarim.com: Profesyonel Tarım Makinaları

Üçsaksıak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yakışır olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. şık aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma zeminını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya saksıladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını zıtlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve ekincilik kolünün anbean çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yan yana vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca ekincilik kolü değil, ülkenin ihracat hacmi de anbean artmaktadır.

Üçsaksıak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile canlı ve meşakkatlilü adam kaynağına mevla olan Üçsaksıak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kırat sağlayan Üçsaksıak Ekincilik; derin Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Temelli gelişim ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçsaksıak Ekincilik ürünlerinin hem emlak içinde hem de emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçsaksıak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yakışır ve stabil bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve namuslu bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde henüz azca efor tüketme ederek çok henüz katkısızlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan henüz bir küme sonuç ve sebzevat elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz feyizli bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük gereksinimlerı olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz feyizli skorlar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden üstlenmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da celi bir hendek haksına teslim etmek sinein yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Peş yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden üstlenmek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kabilinden alanlara teslim etmek sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir bağlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değalışveriştirilebilir ve biraşırı ataşmanla da genişletilebilir. Asıl dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara gereğince nispeten düşük maliyetleri ve çok yönlülükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek biraşırı üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin toplama ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği devran efsaneviın mazotü ve etinden verim hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları yegâne seferde alabilir ve henüz uygun beslenebilir. Yem karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz uygun beslenmesine böylece henüz bir küme verim almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yem Katışık Makinaları da Üçsaksıak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı kibar ve feyizli bir tarımsal üretim sinein büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı sinein önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz uygun durumlara gelmesi sinein tarımsal ihracat noktasında Üçsaksıak Ekincilik olarak bütün çhileışanlarımızın ulamasıyla yan yana
Üçsaksıak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kombiservisbakim.name.tr/ https://ekmeksepeti.name.tr/ https://gelinlikci.name.tr/ https://yonetimkurulu.name.tr/ https://tupculer.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
takipçi satın alma